CESUR TÜRK

OYUNLAR,FiLiMLER,SIKINTINIZI ATACAK HER$EY BU PLATFORMDA

AnasayfaKapıTakvimSSSÜye ListesiKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

RapidShare ye SON ve ÖLDÜRÜCÜ DARBE % 100 calisiyo

YazarMesaj
TÜRK
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU

Erkek

Kişi sayfası
Rep puani: 1
Rep puani:
1000000000/100000000  (1000000000/100000000)

MesajKonu: RapidShare ye SON ve ÖLDÜRÜCÜ DARBE % 100 calisiyo   Ptsi Eyl. 08, 2008 6:32 pm

Bu programla indirmek istedigniz dosyanin rapidshare linklerinin hepsini yükleyerek bütün dosyalari beklemeden arka arkaya indirin herseyi program kendisi yapiyor siz karismiyorsunuz...

Ilk önce programin calismasi icin sisteminizde framework 2 yada 3 yüklü olmasi lazim eger yüklü deilse windows un resmi sayfasindan ücretsiz indirebilirsiniz..

Ayrica programi kurmayada gerek yok rar dosyasini actiginizda acilan dosayda ki exe yi calistirak programi aciniz...

Asagidaki resimlere göre ayarlari yapiniz..

1- indirdiginiz Rar dosaysini actiginizda acilan dosaydaki exe yi calistirin

Not: Modem ayarini ben kendime göre yaptim sizde kullandiginiz modem veya router e göre ayari yapiniz...resimdiki gibi olmasi sart deil. Resimdeki router ayari benim kulladigim routere göre yapilmistir.

Simdi ayarlari tamamladik sira linki yüklemeye geldi.
Ilk olarak yüklemek istediginniz rapid dosyasinin linkini kopyalayin ve asagidaki resimlerde gösterdigim gibi linki yükleyin

Hepsi bukadar. Bu sekilde istediginiz kadar linki yükleyin ve birakin program hepsini indirsin.

iNDIR

::::CESURTÜRK::::

RaRpAs:cesurbaba.....Kusura bakmayin Türkcele$tiremedim....ilerde Türkcesi Verilecek...
Kullanıcı profilini gör http://cesur.hareketforum.com

RapidShare ye SON ve ÖLDÜRÜCÜ DARBE % 100 calisiyo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erkin Koray ''38'' FuLL Albüm